Anasayfa | Künye | İletişim | Sık Kullanılanlara Ekle | Açılış Sayfam Yap
Son Dakika :

        Ana Sayfa
        Gündem
        Politika
        Ekonomi
        Kültür - Sanat
        Sağlık
        Spor

ANKET
Belediye çalışmalarını beğeniyormusunuz


YAZARLARIMIZ
EREĞLİ KAZANMALI !..
 Tahsin EREL
GÜNDEM YARATMADA ŞANS FAKTÖRÜ
 T.Emre YAVAŞ
MESLEKDAŞLARIMA;
 Bedri EREL
POSBIYIK NEREDE YANLIŞ YAPTI ?
 Fahri ÖZDEMİR
GAZETE MANŞETLERİ
 
YILLAR SONRA YENİDEN,MEZUN BASKETBOLCULAR BİR ARADA..
Haber-Şirin Ereğli gazetesi-Her fırsatta okulu ve öğrencileri için birçok faaliyette bulunan KEALMED (Kdz Ereğli Anadolu Lisesi Mezunları derneği) Cumartesi günü unutulmaz bir etkinliğe ev sahipliği yaptı.
 
Kategori :
Yorum Sayısı :
Tarih :

Haber-Şirin Ereğli gazetesi-Her fırsatta okulu ve öğrencileri için birçok faaliyette bulunan KEALMED (Kdz Ereğli Anadolu Lisesi Mezunları derneği) Cumartesi günü unutulmaz bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Bundan yaklaşık 20 yıl önce Kdz.Ereğli Anadolu Lisesi’nde öğrenim gördükleri yıllarda Bayan ve Erkek Basketbol Takımları ile büyük başarılara imza atmış olan mezun basketçiler, bu hafta sonu gerçekleşen unutulmaz bir organizasyon ile tekrar bir araya geldiler.

Aykut Ateş tarafından gönderilen haber metni ve maçlarda yaşananlar şöyle anlatıldı;

"Aralarında Milli Basketbolcu Derya Taşçı Özer, TBF Yönetim Kurulu Üyesi Levent Dervişoğlu, basketbol koçu Ayhan Kalyoncu, TRT Spor Spikeri Gökhan Özer, TRT Haber spikeri Çağatay Gökmen gibi mezunların da yer aldığı etkinlik renkli anlara sahne oldu.

 

Saat 14:00 de başlayan maçların ilkinde 80’li yıllarda KEAL’ni temsil etmiş olan Bayan Basketbol Mezunlar Karması ile bu yıl okulu temsil eden KEAL Bayan Basketbol Takımı karşılaştı.  Nefes kesen mücadele Mezunlar Karmasının üstünlüğü ile sonuçlandı.


Bir sonraki mücadele saat 16.00 da yine 80 li yıllarda KEAL’ni temsil etmiş olan Erkek Basketbol Mezun Karması ile aynı yıllarda mücadele etmiş olan Zonguldak TED Koleji Erkek Basketbol Mezun Karması ile gerçekleşti. Zorlu maçın anlatımını KEAL mezunu TRT Spor Spikeri Gökhan Özer yaparken, büyük mücadeleye sahne olan karşılaşma Zonguldak TED Koleji Erkek Basketbol Mezun Karmasının üstünlüğü ile sona erdi.

Yıllar sonra KEAL Spor Salonu’nda bir araya gelen mezun basketçiler, aileleri, mezunlar ve  öğrenciler  KEAL Mezunlarının bağlılığı ve dayanışmasını, bu denli keyifli bir örnek ile bir kez daha gösterdi.

 

KEAL Mezunlar Derneği Başkanı Bozhan Hanlıoğlu organizasyon sonrası yaptığı açıklamada;

 

“Bizler Kdz.Ereğli Anadolu Lisesi Mezunları olarak kurduğumuz dernek ile almış olduğumuz okulumuz kültürünü yeni nesillere taşıyabilmek, yaş farklarımız ne olursa olsun hayatı paylaşmak ve bu paylaşımdan çıkan maddi-manevi desteği okulumuz için en iyi şekilde kullanabilmek için tüm mezunlarımızı dernek çatısı altında toplamak ve toparlamak istiyoruz.

 

Okulumuz için daha iyi koşullar sağlamaya çalışmak, öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin daha iyi koşullarda eğitim almalarına olanak sağlamak bizlerin okulumuza olan gönül borcudur.

 

Bu oluşuma yeni isimler yeni mezunlar kazandırabilmek için ve genç kardeşlerimizin mezunlarımızı bir arada daha çok görmeleri, onların ileride ki yaşamlarında da Anadolu Lisesi ailesi ile kopmayacağının ve birlik beraberliğin daimi olmasını anlayabilmesi için de ayrıca iyi birer örnek olmaktadır.

 

Yaptığımız organizasyonları bir kere değil, ciddi ve tekrarları ile “geleneksel” hale dönüştürebileceğimiz organizasyonlar olarak seçmeye özen göstermekteyiz.

 

Bugün yapılan basketbol organizasyonu çok kısa bir zaman da planlanmış olmasına rağmen çok keyifli ve gelenler için de unutulmaz bir etkinlik oldu. İleriki yıllarda da değişik dönemlerden daha çok kardeşimizi, arkadaşımızı ve okul sporcularımızı bu organizasyona dahil ederek, okulumuza olan gönül borçlarını ödemek isteyen pek çok mezun ile daha çok fayda getirebileceğimiz düşüncesi bizleri hayli heyecanlandırmaktadır.

 

Bu güzel günde bizimle beraber olan herkese tekrar teşekkürler.. ”

 

 

 

KEAL Bayan Basketbol Takımı 80’ler Mezun Karması:Derya, Deniz, Özlem, Sıdıka, Nilay

KEAL Bayan Basketbol Takımı: Pelin, Ezgi, İrem, Asiye, Ebru, Nur

 

 

KEAL Erkek Basketbol Takımı 80’ler Mezun Karması: Ayhan, Mehmet, Çağatay, Engin, Koray, Levent, Gürbüz, Eray, Bozhan, Baran, Salim

Zonguldak TED Erkek Basketbol Takımı 80’ler Mezun Karması: Vedat, Ufuk, Tankut, Alp, Cenk, Murat, Mustafa Kemal, Vecdi, Kerem, Hakan"

 

 
Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
 
Diger Gündem Haberleri
  ETKİNLİĞE DAVET ...
  Ereğli Belediye Başkanı Op.Dr. Hüseyin Uysal,Peygamberimizin doğum gününü kutlama haftası olan "kutlu doğum ha Devamı...
  23 NİSAN KUTLAMA PROGRAMI
  "İYİ İLİŞKİLER İÇERİSİNDE OLACAĞIZ"
  KAMPÜSTE BAHAR, ZONGULDAK’TA BAHAR
  MAĞARALAR TURSAB'A VERİLDİ
  KDZ.EREĞLİ TSO , ALMANYA'DAN DÖNDÜ
  UYSAL'DAN,KUTLU DOĞUM MESAJI
  "AMACIMIZ; EREĞLİ’Yİ DAHA DA İLERİYE TAŞIMAK"
  KÖKTÜRK'TEN TEKİN'E ZİYARET
 
 
 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

YORUMLANANLAR
POSBIYIK,HİZMETLERİNİN HU...
DSP ADAYI ERDOĞAN GÖREVİN...
KURALSIZLIĞI ADET EDİNDİL...
UYSAL GÖREVİNE BAŞLADI
CHP 159 SANDIKTA KAYDIRMA...
EREĞLİ'DE SEÇİM SONUÇLARI...
AKŞENER,YOLSUZLUK,HIRSIZL...
KIRAN,DUYARLILIĞI İLE TÜR...
AKP TACİZİ..
HAYALCİLİĞE GEREK YOK !.....
ZONGULDAK
ÇOK OKUNANLAR
3 DOKTOR SORGULANIYOR.......
EREĞLİ'DEN BİR YILDIZ DAH...
ECHOMAR HİZMETE GİRDİ
KORUBAŞINDA YAPILAN OKUL ...
DEMİRKOL ŞİRKETLER GURUBU...
ALMANYA'DAN OKULLARA YARD...
EREĞLİ HALKININ,BAŞKANDAN...
YAZIKLAR OLSUN !...
POSBIYIK'LARIN MUTLU GÜNÜ
"BİR KİŞİNİN BİLE İSTİHDA...
 
 
 
Copyright © Her Hakkı Saklıdır - Şirin Ereğli - Tahsin EREL
Tasarım ve Yazılım : Marka Grup